W inauguracyjnym meczu światowego czempionatu Kadra Kataru poniosła porażkę z Ekwadorem w spotkaniu otwarcia światowych mistrzostw rezultatem zero do dwóch!

W inauguracyjnym meczu światowego czempionatu Kadra Kataru poniosła porażkę z Ekwadorem w spotkaniu otwarcia światowych mistrzostw rezultatem zero do dwóch!

W inauguracyjnym meczu światowych mistrzostw Narodowa kadra Kataru przegrała z kadrą narodową Ekwadoru w pierwszym meczu mistrzostw świata wynikiem 0 do 2!

Mistrzostwa świata to impreza futbolowa, która odbywa się co 4 lata. Bez najmniejszych wątpliwości piłkarscy sympatycy z całej świata czekają niecierpliwie na inauguracyjny pojedynek turnieju. W identyczny sposób było przy okazji mundialu w Katarze, który zaczął się w poprzedni weekend. Oficjalna ceremonia otwarcia mistrzostw świata, która prezentowała się niezwykle poprzedzała inauguracyjne spotkanie. Później jednak przyszła pora na futbol i kibice piłki nożnej zebrani na trybunach a także przez odbiornikami telewizyjnymi oczekiwali świetnego widowiska. Zawodnicy reprezentacji Ekwadoru bardzo szybko zdobyli gola i już od początkowych minut emocji nie brakowało. Już po trzech minutach Valencia trafił do bramki i wydawało się, iż narodowa kadra Kataru będzie miała niesamowicie ciężko w tym pojedynku. Jednak arbiter tego meczu postanowił przeanalizować systemem VAR prawidłowość tego trafienia i okazało się, iż w momencie dogrania napastnik był na spalonym. W tej sytuacji gospodarze tego turnieju mieli więc naprawdę sporo szczęścia.

Narodowa drużyna Ekwadoru mimo anulowania pierwszej bramki nie zamierzała zaprzestać atakowania. Zawodnicy narodowej kadry Ekwadoru nieustannie kontrolowali przebieg tego spotkania, nieustannie przy tym tworząc niebezpieczne sytuacje. Chwilę później zawodnik zespołu narodowego Ekwadoru znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem reprezentacji narodowej Kataru i został sfaulowany przez niego. Główny arbiter nie wahał się nawet przez chwilę i podyktował karnego, a bramkarzowi pokazał kartę. Na gola jedenastkę zmienił gracz kadry Ekwadoru Valencia. Drużyna Kataru prezentowała się bardzo źle na tle przeciwników. Golkiper reprezentacji narodowej Ekwadoru przez sporą część meczu nie miał nic do roboty, gdyż po stronie piłkarzy Kataru nie było widać pomysłu na grę. Na kwadrans przed końcem pierwszej połowy wpadł drugi gol dla reprezentacji Ekwadoru, a autorem znowu był Valencia. Podczas I części tego meczu nie oglądaliśmy już więcej bramek. Podczas drugiej części obie drużyny wyraźnie zredukowały tempo i na murawie działo się niewiele. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2 do 0 dla drużyny narodowej Ekwadoru, która doskonale rozpoczęła turniej. Z kolei kadra narodowa Kataru znalazła się teraz w skomplikowanej sytuacji i może mieć kłopot z awansem do kolejnej fazy turnieju.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy