Jesień w sporcie w kolorach złota i brązu

19 października 2017 r. przedstawiciele naszej szkoły wzięli udział w „Mistrzostwach Powiatu Pszczyńskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych”.

Więcej…
 

Już wkrótce IX Konkurs Pieśni Żołnierskiej i Poezji Patriotycznej…

Czas najwyższy rozpocząć intensywne przygotowania do naszego tradycyjnego konkursu. Każdy zespół klasowy, począwszy od klas VII SP, a skończywszy na klasach III gimnazjum, jest proszony nie tylko o przygotowanie recytacji wiersza i wykonanie pieśni, ale również o przygotowanie zwięzłej informacji na temat odśpiewywanego i recytowanego utworu.

Więcej…
 

Cześć ich pamięci!

13 października br. po raz kolejny udaliśmy się na nasz parafialny cmentarz, by przed Świętem Wszystkich Świętych oraz Świętem Niepodległości wyczyścić groby kobiórzan poległych 3 września 1939 r.: Zdisława Ołtuszewskiego, Józefa Błąkały, Ludwika Pastuschki, Stefana Pyrtka i Augusta Moritza oraz Nieznanego Żołnierza (zapis zgodny z napisami nagrobnymi). Oddaliśmy także cześć naszym zmarłym nauczycielom i innym pracownikom szkoły, spoczywającym na naszej nekropolii.

Więcej…
 

ŚNIADANIE DAJE MOC

W czwartek 12 października miała miejsce II edycja akcji Śniadanie daje moc! Uczniowie klas VI i VII oraz II i III gimnazjum przygotowali kanapki, którymi na kolejnych lekcjach częstowali nie tylko samych siebie, ale także młodszych kolegów - zgodnie z przygotowanym „grafikiem”.

Więcej…
 

 

 

16 października 2017 roku

o 12:50

odbędzie się II etap

Konkursu

Zwrotów i Wyrażeń

Angielskich i Niemieckich dla klas VII oraz II i III gimnazjum.

 

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 3
Ulti Clocks content