Kto nie był, niech żałuje!

27 oraz 28 listopada 2017r. z okazji zbliżających się andrzejek, tuż przed adwentem, odbyły się dyskoteki – pierwszego dnia dla klas VII – III gimnazjum, zaś drugiego – dla zespołów IV – VI. Obydwie rozpoczęły się o godzinie 16.00, aby zakończyć się z wielkim niedosytem o 19.00. Miłym dla nas zaskoczeniem była liczba uczestników, jako że gościliśmy ponad setkę wielbicieli tańców i swawoli.

Więcej…
 

IX Konkurs Pieśni Żołnierskiej i Poezji Patriotycznej już za nami…

10 listopada, w przeddzień 99. rocznicy odzyskania niepodległości miała miejsce 9. edycja Konkursu Pieśni Żołnierskiej i Poezji Patriotycznej. Najstarsze zespoły klasowe, począwszy od klas VII SP, a skończywszy na klasach III gimnazjum, odpowiednio wcześniej zostały poproszone nie tylko o przygotowanie recytacji wierszy i wykonanie pieśni, które zostały wcześniej przygotowane i rozlosowane przez Samorząd Szkolny, ale również o przygotowanie zwięzłej informacji na temat odśpiewywanego i recytowanego utworu.

Więcej…
 

 

Jesień w sporcie w kolorach złota i brązu

19 października 2017 r. przedstawiciele naszej szkoły wzięli udział w „Mistrzostwach Powiatu Pszczyńskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych”.

Więcej…
 

Cześć ich pamięci!

13 października br. po raz kolejny udaliśmy się na nasz parafialny cmentarz, by przed Świętem Wszystkich Świętych oraz Świętem Niepodległości wyczyścić groby kobiórzan poległych 3 września 1939 r.: Zdisława Ołtuszewskiego, Józefa Błąkały, Ludwika Pastuschki, Stefana Pyrtka i Augusta Moritza oraz Nieznanego Żołnierza (zapis zgodny z napisami nagrobnymi). Oddaliśmy także cześć naszym zmarłym nauczycielom i innym pracownikom szkoły, spoczywającym na naszej nekropolii.

Więcej…
 

ŚNIADANIE DAJE MOC

W czwartek 12 października miała miejsce II edycja akcji Śniadanie daje moc! Uczniowie klas VI i VII oraz II i III gimnazjum przygotowali kanapki, którymi na kolejnych lekcjach częstowali nie tylko samych siebie, ale także młodszych kolegów - zgodnie z przygotowanym „grafikiem”.

Więcej…
 

 

 

16 października 2017 roku

o 12:50

odbędzie się II etap

Konkursu

Zwrotów i Wyrażeń

Angielskich i Niemieckich dla klas VII oraz II i III gimnazjum.

 

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 4
Ulti Clocks content
Reklama
Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości 
mod_vvisit_counterOdwiedziło nas1200135

Naszą witrynę przegląda teraz: 9 gości 
 , 
Lut 24, 2018