Kto nie był, niech żałuje!

27 oraz 28 listopada 2017r. z okazji zbliżających się andrzejek, tuż przed adwentem, odbyły się dyskoteki – pierwszego dnia dla klas VII – III gimnazjum, zaś drugiego – dla zespołów IV – VI. Obydwie rozpoczęły się o godzinie 16.00, aby zakończyć się z wielkim niedosytem o 19.00. Miłym dla nas zaskoczeniem była liczba uczestników, jako że gościliśmy ponad setkę wielbicieli tańców i swawoli.

 

Wszyscy bawili się wyśmienicie, co upamiętnione zostało na zdjęciach, które można znaleźć w galerii. Doskonałymi dyskdżokejami i jednocześnie animatorami różnego typu zabaw byli trzecioklasiści na czele z Natalią Mikołajec oraz Jakubem Kozyrą, którzy spisali się na medal, rzeczywiście stając na wysokości zadania, tak jak i inni członkowie samorządu, którzy zajęli się organizacją imprez. Widać było, że w tej roli wszyscy zaangażowani czuli się jak ryby w wodzie.

Za sympatyczną, życzliwą, ale i czujną opiekę dziękujemy p. Natalii Chromy, p. Ewie Chrzęszczyk, p. Joannie Gołek, p. Grażynie Jędrzejek, p. Katarzynie Konieczny, p. Elżbiecie Lis, p. Marcie Paliczce, p. Ewelinie Spychale oraz p. Katarzynie Szwedzie.

Zabawa była przednia, dlatego już teraz czekamy na kolejną dyskotekę.

 

opiekun Samorządu Szkolnego

Ewa Jakielaszek