Rodzina Szkół im. Jana Pawła II na Jasnogórskich Błoniach

4 października 2017 r. 29 przedstawicieli naszych klas II i III gimnazjum pojechało wraz z opiekunami na XVII Pielgrzymkę Rodziny Szkół im. Jana Pawła II do Częstochowy. Jej hasłem były słowa: Idźmy naprzód z nadzieją!

Więcej…
 

O „wędrującej Polsce”, czyli armii gen. Władysława Andersa i misiu Wojtku – spotkanie z Robertem Garcarzykiem w naszej szkole

Robert Garcarzyk (pseud. Gustlik), członek Grupy Rekonstrukcji Historycznej „KARPATY” działającej w Mikołowie, spotkał się 29 września br. z uczniami naszej szkoły. Gość podzielił się swoją ogromną wiedzą na temat losów żołnierzy armii generała Andersa, a w szczególności na temat ich udziału w bitwie pod Monte Cassino.

Więcej…
 

„Pamięć o tych, których nie ma…”

W piątek 29 września 2017 r. w sali gimnastycznej zamiast dźwięku szkolnego dzwonka rozległo się przeraźliwe wycie syreny alarmowej. Na szczęście to nie pożar był przyczyną alarmu. To członkowie Koła historycznego przedstawiali wydarzenia z września 1939 r. i kolejnych długich miesięcy II wojny światowej.

Więcej…
 

 

2 października 2017 roku

odbędzie się

I etap

Konkursu

Zwrotów i Wyrażeń

Angielskich i Niemieckich dla klas VII oraz II i III gimnazjum.

Więcej…
 

Zebranie Rodziców

w dniu 18 września 2017 r. o godz. 17.45

Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa na pierwsze spotkanie z dyrektorem szkoły i wychowawcami klas. Jak co roku zebranie będzie miało charakter organizacyjny (podpisanie dokumentów szkolnych, ustalenie ważnych terminów wynikających z kalendarza szkolnego, itp.)

 

 

 

 

>>więcej<<

 

 


 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 4
Ulti Clocks content
Reklama
Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości 
mod_vvisit_counterOdwiedziło nas1200136

Naszą witrynę przegląda teraz: 10 gości 
 , 
Lut 24, 2018